S neustále rostoucími cenami energií se nejedna domácnost obává nadcházející topné sezóny a s ní spojených výdajů. Pokud chcete i vy výdaje za energie snížit, mohou pro vás být řešením právě termoizolační fólie.

Věděli jste, že tepelné ztráty okny a dalšími prosklenými plochami tvoří až 50 % z celkových tepelných ztrát současných staveb? Čím vyšší má váš dům tepelné ztráty, tím vyšší jsou pak v zimě i vaše náklady na vytápění. Chcete-li s tím něco udělat, vyplatí se začít právě u oken.

Proč chtít termoizolační fólie?

Termoizolační fólie sníží tepelné ztráty okny i dalšími prosklenými plochami až o 30 %. Výrazně tak zlepšují izolační vlastnosti skla, díky čemuž se znatelně sníží vaše náklady na vytápění. Fólie umí udržet tepelné záření z topných těles uvnitř místnosti, takže zefektivní váš systém vytápění, a navíc umí zabránit i rosení oken.

Kromě toho, že termoizolační fólie snižují náklady na vytápění, také blokují škodlivé UV záření, čímž chrání váš nábytek před nežádoucím blednutím barev. Zároveň však disponují vysokou světelnou propustností, takže nijak nezmění přirozené osvětlení interiéru.

Těchto vynikajících vlastností dosahují termoizolační fólie díky unikátnímu výrobnímu procesu napařování vrstev vzácných kovů. Povrch námi nabízených fólií je navíc odolný proti poškrábání.

Kolik stojí termoizolační fólie?

Cena instalace fólie závisí na typu a zvoleném modelu fólie, velikosti jednotlivých skel, prořezu, složitosti instalace, přístupnosti skel a jejich stavu.

Cenovou nabídku získáte vyplněným formuláře nebo na tel. 776 388 777

Proč chtít fólie od nás?

S instalacemi fólií na sklo máme mnohaleté zkušenosti, a to na standardních i atypických plochách. Jsme rychlí, slušní a nenecháváme po sobě nepořádek, pouze čistě odvedenou práci.