Skleněné plochy dnes tvoří součást mnoha moderních interiérů v soukromé, komerční i veřejné sféře. Oblíbené jsou zejména pro svou designovou čistotu a dojem luxusní elegance, jež dovedou prostoru propůjčit. Čiré průhledné sklo by však mohlo mít v určitých případech i značné nevýhody, například v ordinacích u lékaře, kosmetických nebo masážních salonech, na toaletách, ve sprchách, ale i v kancelářích nebo třeba v bankách. Zkrátka ve chvílích, kdy je na místě zajistit uživatelům interiéru dostatek soukromí.

A právě v tom vám pomůže privátní fólie, která propůjčí libovolné skleněné ploše sofistikovaný vzhled pískovaného skla. Tím znemožní průhled z obou stran, ale zároveň zachová dostatečný průchod denního světla, takže nepromění interiéry v potemnělou kobku, jako je tomu například v případě žaluzií či rolet.

Privátní fólie je vzhledově téměř k nerozeznání od pískovaného skla, ovšem za mnohem příznivější pořizovací cenu. Výhodou je i fakt, že privátní fólii lze ze skla v případě potřeby snadno odstranit.

Cenovou nabídku získáte vyplněným formuláře nebo na tel. 776 388 777